ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ

Το Φροντιστήριο Πολύεδρο στεγάζεται στην Πλατεία Ελευθερίας 3, στο Κορδελιό Θεσσαλονίκης. Από το 1991 βρισκόμαστε στην πρώτη γραμμή της εκπαίδευσης, έχοντας πάντοτε τη φιλοδοξία οι μαθητές μας να καταστούν μελλοντικά φοιτητές. Διανύουμε την 33η χρονιά με την ίδια ακόρεστη αγάπη για αυτό που κάνουμε, γεμάτοι υπευθυνότητα, επιτυχίες, δημιουργική εξέλιξη και συνεχίζουμε με τις ίδιες πάντοτε αξιώσεις.

ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ

Το έμπειρο διδακτικό προσωπικό μας, τα βιβλία και οι σημειώσεις του φροντιστηρίου, τα κλειστά τμήματα, τα τακτικά τεστ και διαγωνίσματα αποτελούν κάποια απα τα βασικά συστατικά της επιτυχίας μας. To Φροντιστήριο Πολύεδρο αποτελεί μια μεγάλη οικογένεια, τα μέλη της οποίας απολαμβάνουν ένα κλίμα αγάπης, αλληλεγγύης και συνεργασίας. Το οικογενειακό κλίμα που θα συναντήσει κανείς στους άνετους χώρους του ιδιόκτητου κτιρίου μας θα μετατρέψουν το μάθημα σε μια μοναδική εμπειρία. Γιατί στο Πολύεδρο αντιμετωπίζουμε τον καθένα ισότιμα και μοναδικά.

Meet Our Team

Plugins your themes with even more features.

Join Our Team
demo_image